Náš tým

Petra Pokorná

Atletika

 

Petře je 25 let. Její hlavní atletickou disciplínou je vrh koulí a hod diskem. Je mistryní ČR 2009 ve vrhu koulí a stříbrná v hodu diskem. V roce  2010 se stala vícemistryní ve vrhu koulí. Je to náš atletický talent a věříme v další úspěchy. Jejím důležitým koníčkem je aerobic.

Milan Večeřa

   Atletika

Soustředí se na hody, vrhy. Milanovi to  lítá  celkem pěkně, maká poctivě. Z toho kluka něco bude?! A je mu  22.

Darina Švecová

 atletika

Darča vyniká v atletice v hodu diskem a kuželkou.  Darči je 27 let. Ráda čte a je to romantická duše.

 

Rostislav Štursa

Rošťák Rosťa, hází vším co unese. Pytlík, spung disk, kuželka, boccia...V neúprosné konkurenci se propadl do II. ligy a musí zamakat, aby se zase brzy vrátil do 1. To se mu povedlo a již druhý rok po sobě se drží  v první lize. Jen tak dál, Rosťo !

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Jana Paulíková

 Závěsný kuželník, atletika, boccia

Janě je 30 let, kuželník hraje už...nebo ještě déle, v atletice hází diskem, nově od sezóny 09 i kuželkou. Je šikovná a jak se do něčeho zakousne, tak nepustí. V hodu kuželkou je vždy úspěšná a nechybí na stupních vítězů.

 

Jana Slavíková

  Atletika, závěsný kuželník

Jana teda válí! Atletika ji zcela pohltila, ve vrhu koulí už vyhrála nejednu medaili, disk na sebe nenechá dlouho čekat. Kuželky ji taky slušně padají, je to naše 25 - letá šikulka. Jana byla vyhlášená Českou federací Handicap sport jako nejlepší sportovec do 23 let roku 2008. Nově ji učaroval aerobic.