Trenéři

Monika Doskočilová

Profesionální cvičitelka (na půl úvazku). Bocciu trénuje od roku 1995 (od úplného počátku tohoto sportu v ČR).  Mezi její svěřence patří Pavla Třísková, Martin Fajkus, Maruška Folvarská. Dále je sportovní asistentkou hráčky kat. BC 3 (hráči neschopni odhodu hrající s rampou a spoluhráčem) Míši Zdráhalové. Krom trenérského kurzu absolvovala kurz mezinárodní rozhodčí boccie, na turnajích ji můžete vidět i v bílé vestě rozhodčího. Je členkou realizačního týmu boccie ČFSH.

 

Eva Rosová

Profesionální cvičitelka (na půl úvazku). V boccie se pohybuje od roku 2010, absovovala trenérský kurs boccie. Spolu s Monikou Doskočilovou trénuje Pavlu Třískovou, Martina Fajkuse a Marušku Folvarskou. Jako sportovní asistentka BC 3 hraje se Zuzkou Švecovou.

 

 

Bára Šlitrová

                                 Dobrovolná cvičitelka. Trénérka boccisty Rostislava Štursy. Obětavá a houževnatá. Rosťa patří do kategorie BC 1 (hráči                                                schopni odhodu hrající s asistentem na podávání míčů, natáčení vozíku atd.)  Bára je jeho nedílná část. V roce 2014 se spolu                                        umístili na druhém místě v I. lize celoroční soutěže OZP Cup v boccie, získali bronz na Mezinárodním mistrovství ČR v boccie.