Boccia - 1.kolo 2.liga

28.05.2010 18:29

Z víkendového turnaje 1. kola 2.ligy OZP CUPU v boccie si přivezla Marie Folvarská z TJ Dětské středisko Březejc diplom za neuvěřitelné 1. místo. V její kategorii (BC 1 - střední stupeň postižení)se prezentovalo 9 hráčů. Postup ze základní skupiny až do finále si Maruška poctivě vybojovala. Ani v jednom zápase nezaváhala, dokonce ani v tom finálovém, kde zvítězila 12:0 nad Markétou Nevěčnou z SK Jedlička Liberec. Druhá březejcká druholigová boccistka Zuzana Švecová skončila ve své kategorii BC 3 (nejtěžší stupeň postižení) na 9 místě . Postup do čtvrtfinálových bojů jí překazil Tomáš Rybička z TJ Léčebna Košumberk, který využil Zuzčina otevřeného postavení míčů a zvítězil ve vzájemném utkání 8:3.